خدمات

ما بصورت تخصصی به طراحی گیربکس های صنعتی و تجهیزات انتقال قدرت می پردازیم. این طراحی فقط محدود به جنبه های هندسی نیست؛ بلکه با استفاده از نرم افزارهای بروز دنیا، طراحی مکانیکی و دینامیکی را انجام میدهیم و پوسته، دنده، شافت و بیرینگ را تحلیل میکنیم. همچنین، ما قادر به طراحی بر اساس ابعاد و انتظارات فنی و مهندسی شما هستیم و احتیاجات شما را در نظر میگیریم. تا کنون، ما طراحی تجهیزات انتقال قدرت برای گیربکس های خاصی انجام داده ایم که معادل داخلی و یا حتی خارجی ندارند و کاملاً بر اساس نیاز مشتریان و مصرف کنندگان آنها است.

طراحـی

طراحی_bluelight

ما توانایی تولید انواع گیربکس و تجهیزات انتقال قدرت را داریم. ما قادر به ساخت ابعاد و سایزهای مختلف گیربکس‌های صنعتی هستیم، از گیربکس‌های سبک برای مصارف صنعتی کوچک تا گیربکس‌های صنعتی سنگین و فوق سنگین. همچنین، ما توانایی تولید انواع چرخدنده‌ها را داریم، از جناغی و دبل هلیکال تا حلزونی یک الی هشت راهه، سیکلوئیدی، مخروطی ساده و مخروط مارپیچ، هیپوئیدی و رینگی با قطر تا 6 متر. ما قادر به ساخت گیربکس‌های صنعتی برای صنایع مختلف از جمله فولاد، سیمان، مس، پتروشیمی، تزریق پلاستیک، فلوفورم، نظامی و هستهای هستیم. همچنین، تولید گیربکس‌های پرسرعت و افزاینده نیز از توانمندی های ما میباشد ما در تولیدات خود گواهی‌نامه های فنی و مهندسی ساخت قطعات و گواهی نامه های تست های انجام شده از جمله تست های ارتعاش، دما و نویز را در غالب فاینال بوک ارائه می نماییم و ما متعهد به ارائه تضمین برای تجهیزات ساخته شده هستیم.

ساخـت

ساخت_bluelight

ما تخصص در تعمیرات گستره وسیعی از گیربکس ها و تجهیزات انتقال قدرت داریم و تجربهی ما محدود به حالت، تایپ و اندازه خاصی از گیربکس‌ها نیست. در فرآیند تعمیر، با دقت تحلیل خرابی را انجام میدهیم و ریشه های علت شکست و خرابی را آنالیز کرده و سپس به دنبال یافتن راه حل مناسب و استاندارد جهت جلوگیری از تکرار خرابی میپردازیم. در فرآیند تعمیر قطعات مناسب با استفاده از مواد با کیفیت ساخته میشوند و با دقت مونتاژ میگردند. ارائه ی گزارش تحلیل خرابی و صدور گواهی تعمیرات برای قطعات تعویض شده، استفاده از قطعات استاندارد با برند معتبر و تعهد به ارائه ضمانت در تعمیرات انجام شده جزء خدمات ماست. ما در فرآیند تعمیرات، از تجهیزات پیشرفت های چون تست التراسونیک، ماده نافذ و کوانتومتری، سختی سنجی و تست های ارتعاش، دما و نویز بهره مند هستیم تا از کیفیت و عملکرد بهینه گیربکس اطمینان حاصل کنیم.

تعمیرات

تعمیرات_bluelight

ما گیربکس ‌های صنعتی عمومی بازار را با تنوع و کیفیت بالا در اختیار شما قرار میدهیم. محصولات ما شامل الکتروموتورها و گیربکس‌های مکعبی، حلزونی، شافت مستقیم، گیربکس‌های طرح روس و فلندر، همچنین گیربکس‌های گسترده طرح SEW از سری های R ، F ، و K را شامل میشوند. ما نماینده رسمی برندهای معتبر در زمینه تولید گیربکس‌های صنعتی با کاربرد عمومی هستیم و محصولات فروشگاهی خود را با گارانتی ارائه میدهیم. اطمینان از ارائه محصول باکیفیت و باعملکرد بهینه، از اولویتهای ماست و ما برای شما یک منبع معتبر برای انتخاب و تأمین گیربکسهای صنعتی بازار هستیم.

فروش

فروش_bluelight